Honkongo pirmaujanti globalinio dialogo organizacija (angl. office of leading global conversation organisation) ir Pasaulio gamtos fondas (WWF) dalyvavo mažai anglies dioksido išskiriančioje ir daugkartinėje bei ekstravagantiškoje „BeatsWork“ muzikinėje programoje, kuri buvo įgyvendinta Honkonge vykusioje „Music Farm“. Šiame renginyje dalyvavo virš šimto dalyvių, todėl šis komandos formavimas tikrai vyko milžinišku muzikiniu mastu!
Kas vyko?
Grupė buvo suskirstyta į mažesnes komandas, kurias sudarė apie keturiasdešimt žmonių. Jie praktikavosi mušti į ritmą, pasinaudodami rankų plojimu, beldimu ir judesiais. Tuomet atėjo eilė mokymuisi ir repetavimui su tikrais instrumentais - dideliais būgnais, tambūrinais, „agogo“ varpeliais, karvių varpais (angl. cowbell), barškalais ir marakasais. Grupė (kaip komanda) išmoko skirtingų ritmo lygių, o paskui buvo suskirstyta į mažesnes muzikines grupes, kad galėtų praktikuotis ir ištobulinti savo konkretų ritmą.
Kai muzikinės grupės idealiai parengė savo pasirodymus, skirtingais muzikos instrumentais grojančios grupės vėl susitiko kartu. O mūsų muzikinių instruktorių grupė joms vadovavo tylos, penkių taktų, vokalinių, solo ir rumbos intarpų metu!
Galiausiai visa organizacija buvo pergrupuota ir transformuota į milžinišką sambos ritmo grupę, kurios atliekama ritminė muzika buvo be galo energinga, įtraukianti ir įkvepianti.
Rezultatai
„WWF“ pilnavertiškai dalyvavo tikrai ekstravagantiškame muzikiniame renginyje, o ne tik atliko fragmentiškus ritmo mušimo epizodus! Dalyviai suprato, jog net manant, kad jie nejaučia ritmo, pakankama praktika ir komandos pagalba gali padėti sėkmingai pasiekti rezultatų šioje srityje. Muzikos grojimo kartu galia ir ritmiški mušimo garsai sukūrė vieningą atmosferą šioje įsimintinoje bendroje veikloje.
O geriausia yra tai, jog visus instrumentus galima pakartotinai naudoti, todėl nelieka jokių atliekų ir nieko nereikia perdirbti.